User bundle (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Add @name
gl: Engadir @name

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.
