User bundle (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Language settings
my: ဘာသာစကားဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
