User bundle (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Language settings
ro: Configurare limbă

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ro: Numele lizibil mașină nu este valid. Introduceți un nume diferit de %invalid.

en: Managing user account fields
ro: Administrarea câmpurilor din contul utilizatorului
