User bundle (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: User
vi: Người dùng

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: Account type
vi: Loại tài khoản

en: Language settings
vi: Thiết lập ngôn ngữ

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
vi: Tên máy không hợp lệ. Xin nhập một tên khác %invalid.
