User bundle (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር

en: Language settings
am: የቋንቋ ቅንብሮች
