User bundle (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Add user
ast: Amestar usuariu
