User bundle (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Add @name
cs: Přidat @name

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
cs: Chybný strojově čitelný název. Zadejte název jiný než je %invalid.
