User bundle (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Language settings
el: Ρυθμίσεις γλώσσας

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
el: Μη έγκυρο μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Εισάγετε ένα όνομα διαφορετικό του %invalid.

en: Managing user account fields
el: Διαχείριση πεδίων λογαριασμού χρήστη
