User bundle (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: Language settings
eo: Lingvaj agordoj
