User bundle (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Add @name
et: Lisa @name

en: Language settings
et: Keelesätted

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Managing user account fields
et: Kasutajakontoga seotud väljade haldamine
