User bundle (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: User
is: Notandi

en: Add user
is: Bæta við notanda

en: Language settings
is: Tungumálastillingar
