User bundle (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës
