User Coins (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Transactions
af: Transaksies

en: Type
af: Tipe

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
