User Coins (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
