User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Amount
ar: المبلغ

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
ar: يقوم هذا الحقل بتخزين الأعداد الصحيحة من قائمة القيم ’القيمة => التسمية’ المسموح بها. على سبيل المثال: ’عدد الأيام’: 1 => يوم واحد، 7 => أسبوع واحد، 31 => شهر واحد.

en: Asc
ar: تصاعدي
