User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
