User Coins (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་སྤྱོད་རུང་བའི་༼ཐོང་གྲངས=>ཁ་བྱང་༽ཆ་སྒྲིག་གི་མིང་ཐོ་ཞིག་ནས་ཧྲིལ་གྲངས་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས་གསོག་འཇོག་བྱེད་པ་དཔེར་ན། 'ཉིན་ཞགས་བརྩི་སྟངས': 1 => ཉིན་༡, 7 => གཟའ་འཁོར་༡, 31 => ཟླ་༡་ལྟ་བུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
