User Coins (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
