User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Transactions
ca: Transaccions

en: Type
ca: Tipus

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Amount
ca: Import

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Transaction
ca: Transacció

en: Balance
ca: Saldo

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: transactions
ca: transaccions

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
ca: Aquest camp emmagatzema valors enters d'una llista de parelles 'valor => etiqueta' permeses, p. ex. 'Temps de vida en dies': 1 => 1 dia, 7 => 1 setmana, 31 => 1 mes.
