User Coins (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Transactions
cs: Transakce

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Default
cs: Výchozí

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Amount
cs: Částka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Balance
cs: Saldo

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Transaction type
cs: Typ transakce

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: The status of the transaction.
cs: Stav transakce.

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
cs: Toto pole ukládá celočíselné hodnoty ze seznamu povolených párů 'hodnota => popisek', např. 'Doba platnosti': 1 => 1 den, 7 => 1 týden, 31 => 1 měsíc.

en: Asc
cs: Vzestupně
