User Coins (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Amount
fi: Määrä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Balance
fi: Saldo

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
fi: Kenttä tallentaa tekstiarvoja sallitut 'arvo => etiketti' parit sisältävästä listasta, esimerkiksi 'Yhdysvaltain osavaltiot': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
