User Coins (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina
