User Coins (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Transactions
he: פעולות

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Amount
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Transaction
he: עסקה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: transactions
he: עסקאות

en: Asc
he: סדר עולה
