User Coins (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Amount
hr: Iznos

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
hr: Ovo polje sprema vrijednosti s popisa dopuštenih 'vrijednost => etiketa' parova, npr 'Trajanje u danima': 1 => 1 dan, 7 => 1 tjedan, 31 => 1 mjesec.

en: Asc
hr: Uzlazno
