User Coins (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Transaction ID
hu: Tranzakcióazonosító

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Transactions
hu: Tranzakciók

en: Type
hu: Típus

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Amount
hu: Összeg

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Transaction
hu: Tranzakció

en: Balance
hu: Egyenleg

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Transaction type
hu: Tranzakciótípus

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: transactions
hu: tranzakciók

en: transaction
hu: tranzakció

en: The amount of the transaction.
hu: A tranzakció összege.

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
hu: Ez a mező egy listában megadott megengedett egész értékeket tárol „érték => címke” párokban. Például „Élettartam napokban”: 1 => 1 nap, 7 => 1 hét, 31 => 1 hónap.

en: Asc
hu: Növ
