User Coins (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
