User Coins (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
jv: Field iki nyimpen biji wilangan bulat sākā daftar sing diidinaké 'value => label', contone 'Wayah ing dina': 1 => 1 dina, 7 => 1 minggu, 31 => 1 sasi.

en: Asc
jv: Urut Maju
