User Coins (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Transactions
kk: Шарттар

en: Type
kk: Тип

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет
