User Coins (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
km: វាល​នេះ​ទុក​តម្លៃ​ចំនួន​គត់​ពី​បញ្ជី​នៃ​គូ 'តម្លៃ => ស្លាក' ដែល​បាន​អនុញ្ញាត ឧទាហរណ៍ 'អាយុកាល​គិតជា​ថ្ងៃ' ៖ ១ => ១ ថ្ងៃ, ៧ => ១ សប្ដាហ៍, ៣១ => ១ ខែ ។
