User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە
