User Coins (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Amount
lv: Summa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Balance
lv: Bilance

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
