User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Transaction ID
ml: ഇടപാട്  ഐ ഡി

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Transactions
ml: ഇടപാടുകൾ

en: Type
ml: തരം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം
