User Coins (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
