User Coins (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Transaction ID
oc: ID de transaccion

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Amount
oc: Montant

en: Sort by
oc: Triar per

en: Transaction
oc: Transaccion

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Hash
oc: Hachage
