User Coins (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Transactions
pl: Transakcje

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Amount
pl: Ilość

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Transaction
pl: Transakcja

en: Balance
pl: Bilans

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: transactions
pl: transakcje

en: transaction
pl: transakcja

en: The amount of the transaction.
pl: Kwota transakcji.

en: Hash
pl: Hasz

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
pl: To pole przechowuje wartości liczb całkowitych wybierane z listy dozwolonych par typu 'wartość => etykieta', na przykład: 'Czas w dniach': 1 => 1 dzień, 7 => 1 tydzień, 31 => 1 miesiąc.

en: Asc
pl: Rosnąco
