User Coins (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
fa: این میدان مقادیر صحیح را از سجل مقادیر مجاز به صورت جفت‌های 'مقدار => برچسب' ذخیره می‌کند. مانند 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.

en: Asc
fa: صعودی
