User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
