User Coins (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Date
se: Dáhton

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
