User Coins (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran
