User Coins (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe
