User Coins (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Default
sr: Подразумевано

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по
