User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்
