User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Transaction ID
ta: பரிவர்த்தனை ௮டையாளம்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Transactions
ta: பரிவர்த்தனைகள்

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
