User Coins (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Transaction ID
tr: İşlem kodu

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Transactions
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Amount
tr: Miktar

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Balance
tr: Bakiye

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Transaction type
tr: İşlem tipi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Hash
tr: Karma

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
tr: Bu alan izin verilen 'değer => etiket' çiftleri arasından seçilen tamsayıları saklar. Örneğin: 'Gün bazında yaşam süresi': 1 => 1 gün, 7 => 1 hafta, 31 => 1 ay.

en: Asc
tr: Artan
