User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Balance
ug: بالانس

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
