User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Transactions
ur: لین دین

en: Type
ur: قِسم

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
