User Coins (1.0.0-alpha10) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Default
bg: По подразбиране

en: Created
bg: Създадено

en: Select list
bg: Избор от списък

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
bg: Това поле съдържа целочислени стойности от списъка разрешени двойки  «стойност => етикет». Например, «Продължителност, дни»: 1 => 1 ден, 7 => 1 седмица, 31 => 1 месец.
