User Coins (1.0.0-alpha11) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Created
eu: Sortua

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda
