User Coins (1.0.0-alpha9) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Transactions
da: Transaktioner

en: Default
da: Standard

en: Created
da: Oprettet

en: Amount
da: Beløb

en: Select list
da: Valgliste

en: Transaction
da: Transaktion

en: Transaction type
da: Transaktionstype

en: The amount of the transaction.
da: Transaktionens beløb.

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
da: Dette felt gemmer heltalsværdier fra en liste af tilladte 'værdi => etiket'-par, f.eks. 'Levetid i dage': 1 => 1 dag, 7 => 1 uge, 31 => 1 måned.
