User Coins (1.0.0-alpha9) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Transactions
fa: تراکنش‌ها

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Amount
fa: مقدار

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: The amount of the transaction.
fa: مبلغ تراکنش

en: The status of the transaction.
fa: وضعیت تراکنش.

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
fa: این فیلد مقادیر صحیح را از لیست مقادیر مجاز به صورت جفت‌های 'مقدار => برچسب' ذخیره می‌کند. مانند 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
